سالن همایش ها و سمینارها تالار مهتاب رستوران گردان تالار آفتاب کافی شاپ اتاق ها فست فود آسمان استخر و سونا

كليساي وانك

در میان كلیساهای بنا شده در جلفای اصفهان، كلیسای زیبا و با شکوه "وانك" که به نامهای سن سور و آمناپرکیچ نیز ...…

ادامه مطلب

میدان نقش جهان

میدان نقش جهان اصفهان، یکی از زیباترین میدان های جهان به طول تقریبی 507 و عرض 158 متر است که همانند زنجیری چهار ...…

ادامه مطلب

پل خواجو

پل خواجو به امر شاه‏ عباس دوم در سال 1060 ه.ق. به صورت امروزی آن ساخته شده است. طبق گفته مورخان؛ معلوم گردیده كه ...…

ادامه مطلب

هتل پنج ستاره آسمان رویال

در تاریخ 1395/07/10 با حضور جمعی از مسئولان مربوطه از

در تاریخ 1395/07/10 با حضور جمعی از مسئولان مربوطه بویژه جناب آقای دکتر زرگرپور استاندار محترم استان اصفهان، جناب آقای دکتر جمالی نژاد شهردار محترم اصفهان، جناب آقای اله یاری مدیر کل سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و جناب آقای برکت شهردار محترم منطقه 12 و کلیه مقامات مسئول انتظامی و نظامی استان ،  کلنگ هتل پنج ستاره آسمان رویال کلید خورد. هتل پنج ستاره آسمان رویال اصفهان در زمینی به مساحت تقریبی بیش از 5000 متر مربع واقع در خیابان کاوه که بعنوان ورودی اصلی شهر از تهران به اصفهان از سمت شمال می باشد . این هتل با زیربنای حدود 50000 متر مربع مشتمل بر 330 باب انواع اتاق از جمله چندین دیپلمات سوئیت جهت میزبانی از دولتمردان داخلی و خارجی با آخرین روشها و فن آوری های هتلداری بین المللی با ضرایب امنیتی بالا، طراحی و احداث خواهد شد . از جمله ویژگی های این هتل میتوان به ورودی و نمای مجلل آن اشاره نمود که همراه با دکوراسیون داخلی و خدمات لوکس ارائه شده شایسته است این هتل را بعنوان یکی از مجلل ترین هتلهای کشور مطرح نمود و با بیش از یک دهه تجربه ی موفق در برگزاری گردهمایی ها و مراسمهای مختلف در هتل آسمان اصفهان ، برآنیم که هتل آسمان رویال را با توجه به نیاز این شهر به مراکز گردهمایی و همایشها به گونه ای طراحی کنیم  که با وجود سالنهای متعدد چند منظوره،مدرن و منطبق با استانداردهای روز دنیا باشد و بتواند در کنار سایر مراکز گردهم آیی، اصفهان را بعنوان شهری با توانایی های بالا در برگزاری همایشهای و گردهم آیی های منطقه ای ، ملی و بین المللی مطرح سازد.

 با توجه به نزدیکی این هتل به مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان ، این هتل به گونه ای طراحی خواهد شد که دارای امکانات کامل ورزشی خواهد بود .

هتل آسمان رویال مجهز به بهترین سیستمهای ارتباط با مشتریان  و بازاریابی الکترونیگ و همچنین بهترین نرم افزارهای هتلداری دنیا خواهد بود که ما را قادر میسازد تا علاوه بر ارتباط مستمر و با ثبات با میهمانان هتل، بتوانیم از آراء و نظرات سازنده ایشان در اداره امور هتل استفاده نموده و خود را علاوه بر استانداردهای بین المللی صنعت هتلداری با سلایق و خواسته های میهمانان نیز منطبق نماییم.

هتل آسمان رویال با توجه به آخرین فن آوری های روز دنیا در هوشمند سازی ساختمان، طراحی شده و علاوه بر آن همواره با کاهش مصرف انرژی و استفاده از انرژی خورشیدی نقش خود را  میتواند بعنوان یک الگو برای ابر سازه ها مطرح کند .


تاريخ درج خبر : 1395/07/11


بالا رفتن